Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Databáze zdrojů pro VR aplikace

Online portál ClassVR a Avantis World

Online portál ClassVR usnadňuje používání VR a AR ve výuce s minimem starostí a plnou kontrolou. Srdcem ClassVR je Online portál pro učitele, který poskytuje veškerý potřebný obsah a nástroje k úspěšnému vedení poutavých lekcí. Učitelé mohou snadno najít zdroje, které lze vyhledávat podle předmětu, tématu nebo klíčového slova, a přetáhnout je do vlastní knihovny připravené pro výuku.

Učitelé mohou využívat různé výukové metody pro implementaci VR a AR ve třídě a mít plnou kontrolu nad každou náhlavní soupravou prostřednictvím portálu ClassVR

Dynamické body zájmu

Jsou-li studenti ponořeni do VR, může být těžké získat jejich pozornost. Portál ClassVR umožňuje učitelům nasměrovat pozornost studentů na konkrétní bod zájmu, přičemž studenti mají k dispozici cestu z drobečků, která je postupně dovede k oblasti, na níž je třeba se zaměřit a o níž mohou diskutovat.

Avantis World je revoluční vzdělávací zážitek, kde se nemožné stává virtuální realitou!

Představte si, že můžete své žáky vzít na Měsíc, proplout cévou, potkat dinosaury nebo vylézt s Jackem na fazolový stonek, a to z jakéhokoli zařízení kdekoli na světě.

Avantis World umožňuje studentům objevovat, zkoumat a zažívat nepředstavitelné věci, a to vše z metavesmíru v prvním vzdělávacím zábavním parku virtuální reality na světě!

Prozkoumejte metavesmír v prvním vzdělávacím zábavním parku virtuální reality na světě

Avantis World obsahuje stovky zajímavých scén a zdrojů přizpůsobených učebním osnovám, které umožňují vzrušující výuku založenou na vzájemné spolupráci.

Příklady použití portálu ClassVR

Rozsáhlá databáze zdrojů

Učitel má možnost využít ClassVR databází s 1 000 zdroji virtuální a rozšířené reality přizpůsobených učebním plánům. Uplatnění najde ve většině předmětů a to např. v biologie, historii, chemii, umění, učitel a žáci mohou objevovat témata o sluneční soustavě, témata z druhé světové války či se dovědět detaily o lidském těle atd…Naše pedagogicky zpracované zdroje sladěné s osnovami a strukturované výukové plány poskytují zážitky, které pomáhají studentům vizualizovat a pochopit složité výukové předměty. Učitelé mohou každou hodinu obohatit o tisíce předmětově specifických obsahů, zdrojů, výukových plánů a pracovních listů pokrývajících mnoho témat učebních osnov.Plánujte, posílejte data a ovládejte odkukoli

Kompletní dohled nad celou třídou se začleněním virtuální reality do aktuální práce studentů

Používání technologií v rušné třídě není vždy tak snadné, jak by mělo být. Představte si, jak obtížné by mohlo být ovládat 30 dětí s náhlavními soupravami VR! Rozhraní ClassVR a ovládací portál pro učitele poskytují jednoduché nástroje potřebné k tomu, aby tato vzrušující a poutavá technologie poskytovala bohatý a spolehlivý zážitek vám i vašim žákům. Zjistěte, jak snadné je plánovat a realizovat lekce VR a AR pro více žáků nebo jim umožnit, aby si VR vyzkoušeli svým vlastním tempem...

VYTVOŘIT NEBO NAPLÁNOVAT

Plánování školních lekcí ve virtuální realitě
Naplánujte a připravte lekci VR/AR v několika jednoduchých krocích...

  • Vyhledejte více než 500 zdrojů podle předmětu, tématu nebo klíčového slova...
  • Vytvářejte, ukládejte a sdílejte vlastní lekce...
  • Přidejte nebo nahrajte vlastní obsah...

ODESLÁNÍ OBSAHU

Doručování subjektů do náhlavních souprav VR
Zprostředkujte výuku pomocí jednoduchého ovládání pro učitele...

  • Spusťte svůj plán výuky na všech náhlavních soupravách současně...
  • Uzamkněte náhlavní soupravy v hodině, abyste udrželi pozornost...
  • Dynamicky nastavte "body zájmu", abyste upoutali pozornost studentů...

SAMOSTATNÉ UČENÍ

Samostatné učení studentů
Nechte své studenty objevovat a učit se vlastním tempem...

  • Pošlete výuku do jednotlivých sluchátek...
  • Rozdávejte vytištěné pracovní listy VR/AR pro samostatné učení...
  • Nechte studenty, aby se sami navigovali pomocí jednoduchých gest rukou...
 Obchodní kontakt